2dfc69a198208875a447023a78b79bc4

22 квітня в Школі №175 ім.В.Марченка пройшов День цивільного захисту. День був цікавим та змістовним.

Перший урок пройшов під єдиним гаслом: "Бережи своє здоров'я, бережи своє життя". Також було організовано цікавий квест, де учні мали можливість на практиці відпрацювати дії в умовах надзвичайної ситуації. Цікавим було змагання, адже серед команд учнів школи була команда батьків, які успішно подолали всі перешкоди, показавши чудові результати.

За ввідною "Пожежа" протягом 5 хвилин було евакуйовано всю школу, проте була і "надзвичайна ситуація". За легендою, учень 7 класу в умовах задимленості втратив свідомість, його успішно евакуйовували, а класний керівник 11-А класу Павловська Катерина Григорівна, інструктор спортивного туризму, керівник шкільного спортивно-туристичного гуртка, рятуючись від "задимленості та пожежі", евакуювалася через шкільний дах.

Сподіваємося, що цей захід допоможе дітям добре засвоїти правила безпечної поведінки!

b0bxXPvz5qo

dcRAyy2jPrI