stand

Вулиця Щербакова має носити гідне ім'я! 

Шановні читачі даної статті, просимо вас звернути увагу на тему, що в ній піднімається. Мова йде не просто про перейменування вулиці. У цьому питанні - все непросто.

Не лише перейменувати - визначити напрям, яким веде вулиця своєю назвою - у майбутнє чи у минуле. Не просто дати назву - це ім'я повинно захоплювати, виховувати, стати предметом гордості мешканців і гостей. Маємо пишатись тим, як жив і як пішов у вічність Герой, ім'я якого носить вулиця. Данило Щербаківський, чи Валерій Марченко? Один - вчинив самогубство, хоч був відомим географом, краєзнавцем. Другий - помирав, як герой, хоч був простим журналістом. Один здався через наклепи і сварки, інший продовжує боротьбу і після смерті - в друзях і однодумцях. І внесок їх різний, хоч і перший, і другий стали видатними. Чому ж КМДА і Комітет із перейменувань не оцінили до кінця здобутки кожного? Чому ж не почуті заклики молоді, батьків, педагогів, мешканців району, що просять дати вулиці ім'я, яким можуть і вже пишаються в нашому мікрорайоні? І де аргументи і голоси на підтримку Д.Щербаківського? Хто і за що хоче уславити це ім'я? Науковців багато, героїв одиниці...

В наш нелегкий, але визначальний час небагато людей заглядають у далеке майбутнє країни - більшість хвилює сьогодення. Та ось, подивіться, панове чиновники, - перед вами голос тих, хто вірить у те далеке майбуття - навіть не своє, а своїх дітей. Вони хочуть, аби вулиця носила ім'я того, ким пишаються вже зараз, і пишатимуться в майбутньому. Їм - не все одно, вони продовжують свою боротьбу. 

Почуйте їх! Почуйте всіх нас!

img26